444 91 06     0553 141 87 65
yedekparca@turmo.com.tr     Talep Formu
444 91 06     0553 141 87 65 7/24     yedekparca@turmo.com.tr     Servis Talep Formu
profesyonel Premium Özel Oto Servisi!

Hakkımızda

Turmo Otomotiv Servisleri, her marka araca hizmet verebilen, dünyanın en büyük bağımsız otomobil servis organizasyonudur. 

Kapsamlı servis hizmetlerimizle müşterilerimize tam ihtiyaç duydukları şeyi sunarız. Her marka araca hizmet sunan servislerimiz, her motor türü için de eksiksiz hizmet sağlar.

Turan Motors’s mühendisliğiyle geliştirilmiş test cihazları ve servis ekipmanları sayesinde aracınızın markası ne olursa olsun Turmo Otomotiv Servislerinde kusursuz hizmet alabilirsiniz.

Turmo Otomotiv  ikinci el araç, yedek parça, aksesuar satışı ve satış sonrası hizmetleriyle beraber müşterilerine, sigorta hizmetleride sunmaktadır..

Kalitemiz, birinci sınıf ürünlerin, profesyonel servisin ve müşteri beklentilerinin karşılanmasının bir toplamı olarak tanımlanabilir. Turmo Otomotiv Servislerimiz müşterileri evinde hissettirir, profesyonel bir iş çıkarır ve aracı zamanında teslime hazırlar.

Tanımlı standartlar ve süreçler, daima en iyi çözümü sunabilmemizi sağlar. Düzenli kalite kontrolleri, standartlarımızın korunmasını garanti altına alırız. Denetlemelerimiz, servis kalitesini iyileştirmeye devam etme çabamızın temelidir.

Turmo Otomotiv Servislerimiz en yeni test ekipmanlarını ve dijital bilgi sistemlerini kullanır. Böylece servislerimiz arıza tespiti ve onarım konusunda uzmanlaşırlar.

Günümüzde tüm servis çalışanları, karmaşık modern otomotiv teknolojilerini iyi bir şekilde kavramış olmalıdır. Teknik personelimiz, Turan Motor’s un sunduğu tüm geniş eğitim programından yararlanır.

Turmo Otomotiv, servis personellerine kapsamlı, yenilikçi otomotiv sistemi teknolojileri ve buna eşlik edecek uzman eğitim ve talimatları sağlar. En yeni test ekipmanları ile pratik eğitim kursları, servis personelimizin - hem şimdi hem de gelecekte her türlü zorluğu aşmak için ihtiyaç duydukları bilgi birikimini edinmesini sağlar.

Teknolojik uzmanlığın ötesinde personelimize müşterilerin ihtiyaçlarını en iyi şekilde yöneteceklerini de öğretiyor, bu sayede eşsiz hizmet politikamızı yerine getirebiliyoruz.

Bağımsız kuruluşlar sürekli olarak kalite standartlarımızı ve prosedürlerimizi denetler. Biz de daha iyi olmaya devam edebilmek için gereken önlemleri alırız. Turmo Otomotiv servislerine üstün servis kalitemizi korumamızı ve araçta hiçbir arızanın gözden kaçmamasını sağlayan açık ve kapalı denetimler uygulanır.

Teknik özelliklerine uygun diyagnozla profesyonel araç tespiti söz konusu olduğunda üstün servis kalitemize güvenebilirsiniz.

Uzun yıllara dayanan deneyime ve müşteri gereksinimleri ve memnuniyetine verilen öneme güvenebilirsiniz.